• Anasayfa

Anasayfa


     Renault Latude partikül temizliği

   
Ürün Kodu : M1 XA 01
Fiyat : 300 TL 
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

M1- Makinemiz ile Geleneksel Temizlik Yöntemlerinin Karşılaştırılması
Öğeler Partikül & katalizatör karbon temizliği Makinede Kimyasal Damla Püskürtme Metodu ile belirlenen sürede 10 saniye aktarımlarla M1 / M2 / M3 kimyasalımız + Water ile 30 dakika otomatik belirlenen sıralamaya göre çalışır katalizatörün ve partikülün sökülmesine gerek yoktur, sadece bir sensörün sökülmesi ve işlem olarak sensörü sökerek vanayı birbirine bağlamak gerekiyor .

Kendi buluşum olan bu makina ile karbon atıklarını araç üzerinde yakarak,yer ve çevreyi koruma konusunda büyük başarı sağlamıştır araç üzerinde hiçbir şey sökülmeden yapıldığı için. Ekonomik bir ücret uygulaması ile karşılaşan tüketici sadece çevre için değil + işlemin motor üzerinde oluşturduğu performans etkisi ile diğer motor parçalarının da ömrünün uzamasını sağlamaktadır.

Makinemizde Uygulamada kullandığımız çevreci ve belgeli kimyasallarla çalışırlığı’ M1 / Yumuşatıcı M2 / Çözücü M3 / Parçalıyıcı ‘olarak
M1- makinamızın temizleme kordinasyonunda partikül ve katalizatör içindeki kurum / karbon / balçık / kömürleşme / kurşun tıkanmalarını. kimyasalların yardımı ile çözer bundan dolayı kimyasal birleşimine giren mini patlatmalardan kaynaklanan titreşim metallerle reaksiyona girer, mini patlamamalarla içerisinde gaz veya cam baloncuklar ile oluşturulan boşluklardaki karbonlarda, çözülmeler başlar.
Kimyasalı emen partikül yada katalizatör aracın çalışma ısı ve basıncı ila egzoz çıkışına doğru ilerleyip sonuca ulaşır.

Araçta parça sökmeye gerek yoktur bu çok zaman alır ve maliyetli olur. + M1- makine ile + sök tak işçilik parası ödemeden işlem sonuçlanır.

M1- makine ve Kimyasalımızın çözdüğü kirlilik sadece buhar üretir, kirlilik içermez, düşük karbonlu, enerji tasarrufu ve çevre dostudur kimyasal atık % 5 oranındadır.

Görünür Partikül ve Katalitik Temizleme M1- makinemizin Etkileri

1. Temizlik partikül ve katalizörü, temizler

2. Karbon birikintisini temizleyen özel temizleme sıvısı M1 / M2 / M3 çevre dostudur ve boşaltılabilecek zararsız gaz üretmek için değerli metallerle reaksiyona girer.

3. Temizlik sonrası performansda etki görülür.

4. Makinamız % 50'den fazla geliştirilmiştir.

5. Aracınızda % 15 kaybetiğiniz Gücü geri kazandırır.

6. % 8'den % 10'a kadar yakıttan tasarruf sağlar.

7. Araç egzoz emisyonunu azaltır ve geri basınçtan tasarruf eder .

8. Araç üzerinde uygulandığı için EGR ve oksijen sensörününde temizlenmesini sağlar .

M1- Yeni makinamız DPF Filtre Katalitik Konvertör Temizleme uygulayıcısıdır.
Makinemiz manuel bir makine ile çalıştırılmış alınan verimli sonuçlar karşılığı Ful otamatik Robot olarak geliştirilmektedir.Türkiye’de bir ilktir .  

 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj