• Anasayfa

✔️🔍DPF / Partikül ışığı yanarken arabamı sürmeye devam edersem, ⚠️ Motora zarar verebilir mi?✔️🔍DPF / Partikül ışığı yanarken arabamı sürmeye devam edersem,
⚠️ Motora zarar verebilir mi?

✔️
DPF ışığı yakın zamanda yanmışsa, bu DPF'nizin kısmen tıkanmış olduğu ve onu temizlemek için rejenerasyonu, denemelisiniz kontağı kapatmadan sürüş rejenerasyon yol yapmalısınız minumum 15 km aracı sürekli kısa mesafede kulanıyorsanız çözüm olmaz Eğer kontrol panelinde DPF / Partikül ışığı ve diğer ışıklar sürekli yandı ise , bu DPF / Partikülde kısmen tıkanmadan daha fazlası olduğunu ve motora zarar gelmemesi için acilen rejenerasyon yapılması gerektiği anlamına gelebilir. Işık yandıktan sonra sürmeye devam ederseniz , motor arızasına neden olabilir ve düzeltilmesi çok masraflı sorunlar yaşarsınız . geçici olarak çözüm ⚠️📌 kontağı kapatın kapıyı açıp kapatın araç kendini geçici olarak resetler fakat geçicidir gideceğiniz mesafe kısa ise sizi götürür . Bizle irtibata geçin en az masrafla sorununuzu çözelim.
📌📌📌📌📌📌📌📌📌📌📌📌📌📌📌
🔍
Partikül Filtresi Temizliği Faydaları

Kısa mesafe kullanıyorsanız.
-
Partikül tıkanmadan Bakımını yaptırın
--Sadece Partiküle Müdahale Anjiyo yöntemi

Partikül arıza ışığı yandığında aracınızda sorunların çözümü için zamanınızı ve paranızı harcamadan periyodik olarak bakımını yaptırın
• Karbon temizleme sonrasında kurumdan kurtulan motor daha rahat nefes alır, performansı artar.
• Karbon temizleme işlemi düzenli olarak yapıldığında motorun ömrü uzar. (40.000 km’de bir yapılması tavsiye edilir.)
• Yakıt tüketimi azalır.
Emme Manifold Temizleme hizmetini, dizel ve benzinli araçlar için hava emiş sistemi temizleme hizmeti olarak tanımlayabiliriz. Emme Manifold Temizleme hizmeti; emme manifoldu, EGR valfi, turbo palleri ve gaz kelebeği içerisindeki karbon partiküllerini temizleyerek motorun mümkün olan en üst seviyedeki performansına ve yakıt tüketim değerlerine ulaşmasına katkıda bulunur.
Karbon Temizleme hizmeti ile aracınızın yakıt sistemi temizlenirken Emme Manifoldu Temizleme hizmeti ile aracınızın hava emiş sistemleri temizlenir.
-
-
Partikül Filtre periyodik Bakım yaptırdınızmı ?

Kirlenmiş DPF 'den kaynaklanan perfomans düşüşlerinin, arızalara yol açmadan araç üzerinde hiç bir parça sökmeden ( Anjiyo yöntemi ile kurumlar, kalıplaşmadan Partikül temizliğini yapıyoruz .
-
✅ https://api.whatsapp.com/send?phone=905322179467
üstteki linke tıkla Whatsapp tan bağlan .
Whatsapp EM EGZOZ GRUOP ✅ iletişime geçin

0️⃣5️⃣3️⃣2️⃣2️⃣1️⃣7️⃣9️⃣4️⃣6⃣7️⃣

0️⃣5️⃣3️⃣2️⃣2️⃣1️⃣7️⃣9️⃣4️⃣6⃣6⃣

0️⃣2️⃣1️⃣2️⃣4️⃣4️⃣2️⃣1️⃣6⃣2️⃣7️⃣

şirinevler karaoğlanoğlu caddesi no 30 B

https://www.partikulfilitretemizleme.com/


✅ EM EGZOZ GROUP 💨 🛠
Fıat Ducato
Partikül Revizyon işlemi
✅PARTİKÜL Çözüm Merkezi